PME Solar

  • Měření fotovoltaických elektráren
   Měření provádíme sadou certifikovaných měřících přístrojů METREL®.Výstupem měření je protokol, ve kterém je srovnání měřených charakteristik instalovaných fotovoltaických panelů s parametry, které uvádí výrobce. Na základě protokolu lze případné závady reklamovat.
   • Dohledování elektráren
    Dohledování provádíme tak, že každý den odečteme hodnoty z monitoringu FVE a případné odchylky hlásíme operátorovi FVE. Na konci měsíce vystavíme protokol o provozu FVE. Do protokolu je možné zanést i informace, které je potřeba dopočítávat (např. STC výkon) a nejsou standartně výstupem data-loggerů FVE.
    • Realizace vzdáleného dohledu
     V případě, že FVE nedisponuje monitoringem nebo je stávající monitoring nevyhovující, jsme schopni jej vytvořit nebo změnit. Máme také zkušenosti s komunikací s poskytovateli internetového připojení.
     • Přímý servis
      Naše společnost má bohaté zkušenosti se servisem fotovoltaických zařízení. S opravami měničůa výměnou panelů, ale také s opravami datových připojenípopř. zabezpečovacích systémů.
     • Ostatní služby
      Dále jsme schopni zprostředkovat další činnosti spojené s provozem FVE jako je živá ostraha objektu, hroty proti dosedajícímu ptactvu, vyžínání atd.

     Používáme přístroje ®METREL